В день пам’яті прп. Іова єпископ Тихон очолив Богослужіння на малій батьківщині святого

10 вересня 2017 року Преосвященніший Тихон, єпископ Івано-Франківський та Коломийський очолив святкове богослужіння у Свято-Михайлівському Угорницькому монастирі, що в с. Баб’янка на Коломийщині, на малій батьківщині прп. Іова Почаївського, пам’ять якого вшановує Православна Церква цього дня.

Преосвященнішому Владиці співслужили братія монастиря та духовенство єпархії. За Літургією співав чоловічий архієрейський хор. Також була піднесена молитва за мир та спокій у нашій державі.

Під час богослужіння до паломників, що прибули на свято, за благословенням єпископа Тихона, зі словами проповіді звернувся архім. Аарон (Бечка), який привітав всіх присутніх зі святом та розповів про життя святого уродженця Прикарпаття – прп. Іова Почаївського, духовний подвиг якого розпочався з древнього Угорницького монастиря.

На завершення священнослужителями був звершений водосвятний молебень. Та архіпастир благословив присутніх.