19 травня 2016 року в день пам’яті преп. Іова Почаївського на його малій батьківщині,  в Свято-Михайлівському Угорницькому монастирі, відбулось святкове богослужіння.

Божественну Літургію просто неба очолив Преосвященніший Тихон, єпископ Івано-Франківський і Коломийський. Йому співслужили священнослужителі єпархії.

Під час богослужіння єпископ Тихон звернувся до парафіян та численних гостей зі словом проповіді. Преосвященніший владика розповів житіє преподобного Іова, про його подвиги та смеренне несення скорбот. Святий, який є великим світочем православія, почав свій духовний шлях на Прикарпатті – саме з Угорницького монастиря.

По завершенні Літургії єпископ Тихон ще раз привітав усіх зі святом, призвав Боже благословіння та побажав усім молитовного заступництва святого Іова. Священнослужителями був звершений водоствятний молебень.

В Свято-Михайлівському Угорницькому монастирі відбулось святкове соборне богослужіння: 1 комментарий

1. Неожиданно открыл для себя центр Православия в Ивано-Франковской области. Восхищён и очень рад.
    К сожалению, живя на расстоянии от монастыря больше тысячи километров, могу лишь наблюдать и радоваться Православию в Монастыре. Храни Вас Господь!