Івано-Франківська «молодіжка» з паломницькою поїздкою відвідала Свято-Михайлівський Угорницький монастир

19 вересня 2015 року , в день, коли Православна Церква молитовно згадує Чудо Архистратига Михаїла в Хонех (Колоссах), православна молодь Івано-Франківська відвідала Свято-Михайлівський Угорницький монастир, що знаходиться в с. Баб’янка Коломийського району.

Паломники мали змогу попросити заступництва Архистратига Михаїла, ім’я якого носить обитель – перед богослужінням йому був відслужений акафіст.

Після Божественної літургії учасники поїздки молитовно вклонились святиням монастиря. Зокрема, в обителі перебувають частички мощів святих преподобних Іова і Амфілохія Почаївських, передані в дар братією Свято-Успенської Почаївської Лаври, преподобних Алексія Карпаторуського, Сергія Радонезького та мучеників Палестинських.