Відбулась зустріч частичок святих мощів Іова і Амфілохія Почаївських в Угорницькому монастирі

З благословення Преосвященнішого Тихона, єпископа Івано-Франківського і Коломийскього 24 травня 2015 року в Свято-Михайлівському Угорницькому монастирі в с.Баб’янка Коломийського району відбулась урочиста зустріч частичок святих мощів Іова і Амфілохія Почаївських.

Святкову Божественну літургію очолив єпископ Тихон за участі духовенства  Івано-Франківської єпархії, а також  Свято-Успенської Почаївської Лаври.

На святкуванні був присутній хор Почаєвської лаври і кафедрального собору міста Чернівці.

Також ігумен Гавриїл передав привітання від Високопреосвященнішого Митриполита Володимира, намісника Свято-Успенської Почаївської Лаври, всім православним віруючим Прикарпаття.

Сотні паломників, що прибули  з різних куточків епархії  мали змогу прикластись до святині.